Hakkımızda

İnsanoğlu  antik çağlardan günümüze kadar bitkileri deneme yanılma yoluyla binlerce yıllık bir süzgeçten geçirerek  yararlı ve zararlı olarak sınıflandırmış ve geleneksel tıbbın  temellerini   oluşturmuştur.

Günümüzde modern bilimin ışığında anlam bulan ve insan sağlığının tamamlayıcı ve destekleyici unsuru haline gelen   tıbbi bitkiler,  eczacılık biliminin ve eğitiminin en önemli disiplinleri  arasında yer almaktadır.

Erim İlaç Kozmetik ve Gıda Ürünleri  san. ve Tic. Ltd.Şti.  genişleyerek büyüyen   destekleyici  bitkisel  ürünler   pazarında faaliyet gösteren bir eczacı kuruluşudur.

Eczacılık mesleğinin  ana faaliyet konusu olan ilaç ve bitkisel ürünlerin , ilgili kitlelere  bilimsel disiplinler kapsamında  doğru, güvenli , farmasötik normlarda ve hijyenik şartlarda   sunulması eczacılık mesleğinin   en temel  vazifesidir.   

Dünyada  ve ülkemizde  doğaya dönüş akımıyla  birlikte bitkisel ürünlere  artan  ilginin ,  ihtiyaç sahiplerine doğru , güvenli,  farmasötik  normlarda  ve hijyenik şartlarda   sunulmasının bir ihtiyaç ve gereklilik olduğu bilincindeki  Erim İlaç kozmetik ve Gıda Ürünleri  San. ve Tic. Ltd. Şti.  ISO 22000:2005 Gıda güvenliği kalite yönetim sistemi  kapsamında  ;  tamamı   dünya  kalitesinde , ilaç sanayi standartlarında  tam otomatik  makine ve ekipmanlarıyla   el değmeden  kendi bünyesinde  üretim yapmakta,  gıda katkıları ve bitkisel  ürünler pazarında faaliyet göstermektedir.

Cards

Copyright 2016 © Fitoem Bitki Çayları

Multicolor Red Green Yellow Blue Violet